Faz1-Faz2 Windows 10 (1903)İmajlar-MK-V10-V11(Eski Versiyon)

Fatih projesi etkileşimli tahtalar için hazırlamakta olduğum imajların güncel versiyonları kullanıma hazır durumda. Bu 2 imaj ücretlidir. Ücret meselesi ile ilgili gerekli açıklamaları daha önce bu adreste ve bu adreste yayınlamıştım.

Daha az özelliğe sahip Faz1-Faz2 Windows 10 ücretsiz imaja da bu adresten ulaşmanız mümkündür.

Bunun yanında genel kullanıma açık, bir bilgisayara 5 dakikada windows yüklemenize olanak sağlayan windows 10 32bit ve 64bit olmak üzere 2 adet ücretsiz imaja da bu bölümden ulaşabilirsiniz.


Başlıktaki asıl konumuza dönecek olursak:

Windows 10 MK-V10 Versiyon olan imaj, daha önce ücresiz-ücretli paylaşmış olduğum MK-V4-V5-V6-V8 versiyon imajlarla benzer özellikleri taşıyan ve sipariş verene gönderilecek olan ay itibariyle tam güncel hale getirilmiş olan bir sistemdir.

Faz1-Faz2 Windows 10 İmajı- MK-V8 (Yönetici Şifreli) (Ücretli) bu adreten MK-V10 olan imajın tam özellik ve ayrıntılarına bakabilirisiniz.

Windows 10 MK-V11 Versiyon olan imaj, daha önce ücresiz-ücretli paylaşmış olduğum MK-V7-V9 versiyon imajlarla benzer özellikleri taşıyan ve sipariş verene gönderilecek olan ay itibariyle tam güncel hale getirilmiş olan bir sistemdir.

Faz1-Faz2 Windows 10 İmajı- MK-V9 (Şifresiz) (Ücretli) bu adresten de MK-V11 versiyon imajın özellik ve ayrınlarılarını inceleyebilirsiniz.

İmajlar Usb Bellek ile Gönderilmektedir. Aşağıdaki görsele tıklayıp sipariş sayfasına ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki adreslerden versiyonları inceleyip sipariş sayfasında “” kısmından size uygun olan versiyonu seçip sipariş verebilirsiniz.

https://www.hafizoglu.net/urun/16-gb-usb-3-0-bellek-faz1-faz2-windows-10

 


Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Benzer İçerik

2-3-4.Sınıf İngilizce Kazanım Ölçeği 2024

2-3-4 sınıf kazanımlarına ( 1- GELİŞTİRİLMELİ, 2- YETERLİ, 3- İYİ, 4- ÇOK İYİ ) şeklinde …

Bir yorum

  1. UfukKarademirci

    2-3 senedir V7 ve V5 imajı kullandıktan sonra sene başı idarecilerimle görüşüğ V11 ücretli imajı almaya karar verdik ve kullanmaya başladık. İnanılmaz derecede stabil ve sorunsuz çalışmakta(36 Faz1 – 6 Faz2 ) tahtam var. Mahmut öğretmenime emeklerinden dolayı teşekkür ederim. V11 imaj gerçekten denemeye ve almaya değer olmuş herşey düşünülmüş. Bilişimci ve formatör birçok arkadaşın elini çok rahatlatacak. Şimdiden kolay gelsin arkadaşlar…

Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin