Eylül 2022 Etkileşimli Tahta İmaj Güncellemeleri

2022-2023 Eğtim Öğretim yılına güncel imajlarla başlayabilmek için iyi bir mesai harcamış bulunmaktayım.

İmajlarla ilgili kısa bilgi verdiğim videoyu izledikten sonra iso dosyası indirme işlemine geçerseniz memnun kalırım.

Faz1-Faz2-Faz3 ve Faz2-Faz3 Windows 11 Et İmajlara Ulaşmak İçin:
https://www.hafizoglu.net/windows-11-eylul2022-v1-etkilesimli-tahta-imajlari
Faz1-Faz2-Faz3 Windows 10 Manuel Et İmaja Ulaşmak İçin:
https://www.hafizoglu.net/faz1-faz2-faz3-windows-10-eylul2022-v1-etimaj-manuel
Faz1-Faz2-Faz3 Windows 10 Otomatik Kurulum Clonezilla Et İmaja Ulaşmak İçin:
https://www.hafizoglu.net/faz1-faz2-faz3-windows-10-etimaj-clonezilla/

https://www.hafizoglu.net/kotasiz-guncel-imaj-indirme-secenegi/


Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Benzer İçerik

2-3-4.Sınıf İngilizce Kazanım Ölçeği 2024

2-3-4 sınıf kazanımlarına ( 1- GELİŞTİRİLMELİ, 2- YETERLİ, 3- İYİ, 4- ÇOK İYİ ) şeklinde …

28 Yorumlar

 1. Hasan Çatakçın

  hocam merhabalar, öncelikle emekleriniz için teşekkürler. Okulumuzda bu sene faz 3 aidata marka etkileşimli tahtalar kuruldu, bunlar için hazırlanmış bir windows imaj göremedim hiçbiryerde, arçelik tahta için hazırladığınız imajları sıkıntısız kullanıyorum, bu tahtalara uyumlu olur mu, olmaz ise aidata için bir çalışma planınız varmı acaba..

 2. İyi günler indirme tam sona geliyor bağlantı hatası deyip indirmeyi durduruyor, bir sıkıntı mı var?
  100mb kala hata veriyor 5-6 kere denedim hep aynı oluyor
  yardımcı olabilirseniz sevinirim

 3. Hocam merhaba ben Okan Atalay, İstanbul Avcılar ilçe koordinatörüyüm. Öncelikle teşekkür ederim, bugüne kadar imajlarınızı okullarımla güvenle paylaştım ve bize çok yardımcı oldunuz. Ancak şimdi bir problemim var. Son gelen Arçelik tahtalar biraz farklı. Ops’leri değişik tarzda. İstenilirse çıkartılıp, monitöre bağlanıp PC olarakta kullanılabiliyor. Bu nedenle son imajlarınızın hiçbiri bu tahtalara uymuyor, çoğu driver’i çalışmıyor. Eğer bu durumu biliyor ve elinizde bu et’lere uygun imaj varsa paylaşmanızı rica ediyorum, yoksa da canınız sağolsun, Windows update ile driver’lari guncelleyip, kendi imajimi oluşturacağım. Tekrardan emekleriniz için teşekkür ederim iyi çalışmalar

  • Bahsettiğiniz tipteki faz3 arçelik tahta sürücüleri maalesef bende de yok. Meb interneti dışında bir internet ile güncelleme yapıp sürücüleri benimle de paylaşırsnanız memnun kalırım.

   • Bize de arçelik faz 3 takıldı. Sorum şu; harici bir usb ye harici hard disk ya da usb bellek takıp go to şeklinde bu imajı windows kurup usb den windows çalıştırma imkanı yok mu?

 4. Sayın Hocam öncelikle emekleriniz için çok teşekkürler. Arkadaşların bahsettiği hatayı ben de alıyorum indirme sonlara yaklaştığında yasak-başarısız şeklinde bir uyarı veriyor indirme başarısız oluyor. Bu sorunu nasıl aşabiliriz?

 5. Hocam emeğinize sağlık.bu imajla 20 adet faz3 tahta ve 1 tane faz1 imajladım.faz1den sonra tekrar imaj için taktığım flash grub ekranında -minimal bash like line editing supported…- şeklinde bir hata alıyorum başka tahtaya da taktım aynı şekilde hata devam ediyor.İmajı yeniden yazdırıp denedim yine olmadı bir öneriniz olur mu?

 6. Nazmiye Erginbaş

  Öncelikle emeğiniz için teşekkürler hocam. IDM ile indirdiğim faz2-faz3 2022 iso dosyasının hashlerini kontrol ederken indirdiğim iso dosyasına ait hashte MD5 bilgisi yok hata nereden kaynaklanıyor olabilir ve nasıl çözebilirim? Teşekkür ederim.

 7. hocam bende de aynı sorun var sürekli başarısız ve yasak hatasını alıyorum. yardımcı olur musunuz. Teşekkürler

  • Maalesef bu sorunu çözüm bulma şansım yok. Google sunucuları ile alakalı bir durum. Sadece benim paylaşımlarımda değil, diğer büyük boyutlu dosya paylaşan hesaplar içinde aynı hata ile karşılaşılıyormuş. Google dışında da büyük boyutlu dosya paylaşımı yapabileceğim sistem yok.
   Ücretli seçeneklere baktım, minimum 1000 tl gibi bir masraf çıkıyor. Bu masrafı da cebimden karşılama imkanım yok. Cüzi bir ücret karşılığı dpsya indirme seçeneği yapıp yapamayacağımı araştıyorum

 8. Merhaba sayın hocam. Kusuruma bakmayın bir sorum olacaktı. Güncel imajı yani 6 Eylül 2022 de paylaşılan Faz1-Faz2-Faz3 Windows 11 Et İmajı geçen yıl Eylül ayında paylaşılan Windows 10 un üzerine yüklemek istiyorum. Tahtalar Faz 2 Vestel hocam. İmaja başlayıp USB belleği seçip ventoy ekranında imajı seçince sürekli aşağıdaki hata veriliyor hocam. Yeni USB bellekler aldım denedim ama sorun hep aynı hocam. Ben sorunu çözemedim.

  [ 0.021429] [Firmware Bug]: TSC_DEADLINE disabled due to Errata: please update microcode to version: 0x22 (or later)

 9. Merhaba hocam. Emeğiniz için teşekkürler. Faz2 ve 3 için 11 gb lık Windows 11 imajını indirirken yaklasık %98 lik kısma geldiğimde basarısız ve yasak hatası alıyorum. Defalarca denememe rağmen bu sekılde oldu bir türlü indiremedim sorun nereden kaynaklanıyor acaba. Tesekkürler…

 10. Güncelleme için tesekkür ederim. Fakat yüzde 98 lere geldiğimde indirme basarısız uyarısı alarak yasak indirme hatası alıyorum. Ne yapmam gerekiyor. Teşekkür ederim…

Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin