Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlara Özel İmajlar

💥Sistem ile birlikte kurulan programları

 1. Foxit PDF Reader – Turkish
 2. VLC Player
 3. Google Chrome
 4. Microsoft Office Professional Plus 2016 (Deneme sürümü olarak kullanmak mümkün, lisans kodunuz varsa kendiniz etkinleştirme sağlayabilirisiniz.)
 5. Mozilla Firefox
 6. WinRAR
 7. Notepad++
 8. Zoom
 9. Eba canlı ders kuruldu
 10. Uyap Kelime İşlemci
 11. AKIS Yönetici
 12. Java
 13. DYS
 14. Mys

Windows 7 32 Bit Evrensel İmaj – (Paylaşımdan Kaldırıldı)

 

Windows 10 32 Bit Evrensel Sistem Yedeği -(Paylaşımdan Kaldırıldı)

Windows 11 Pro Evrensel İmaj-Manuel Yükleme-Paylaşımdan Kaldırıldı

Windows 10 64 Bit Evrensel- Clonezilla-Otomatik Kurulum-Paylaşımdan Kaldırıldı

Windows11 Pro V2-Evrensel Sistem-Otomatik Kurulum-Paylaşımdan Kaldırıldı

 

Benzer İçerik

1-2-3-4.Sınıf 1.Dönem Biçimlendirici Değerlendirme Ölçekleri-2024

Dosyalar Güncellendi. Okul adı ve eğitim öğretim yılı vb okula özel bilgileri ilk sayafadan doldurmanız …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorumlar

 1. Yeni aldığım bilgisayarda Windows 11 kullanmak istiyorum. Bunun için yardımcı olur musunuz? Ücret karşılığı veriyorum yazmışsınız, sizin gibi güvenilir birinden almak isterim. Teşekkürler.

 2. Emeğinize sağlık sizin sayenizde işlerimiz hep yolundaydı. bana kalsa asla bırakmazdım , çünkü çok seviliyor ve takip ediliyorsunuz. Ama tabi takdir sizin. Hakkınızda hayırlısı olsun.

  • Yaklaşık 8 yıl boyunca, ciddi emek ve mesai harcayıp elimden gelenin en iyisini hazırlayıp paylaştım, en küçük sıkıntısından en büyüğüne canla başla destek olmaya çalıştım.
   https://www.hafizoglu.net/hafizoglundan-buraya-kadar/
   Adreste de belirttiğim gibi benim onca emeğim üstünden ciddi paralar kazananlar oldu, ben ise masrafım çıksın amacıyla küçük bir meblag dedim, eleştiriyi geçtik tehdit edildim.
   Külfeti fazla, Kıymeti bilinmeyen bir hizmeti sürdürmenin anlamı yoktur. Kıymet bilenler ve çıkarsa bilecek olanlar ile yoluma devam edeceğim İnşallah.

 3. neslihan karaca

  hocam öncelikle iyi günler. “hafızoğlundan bu kadar” yazısını görünce gerçekten çok üzüldüm. çok yararlanmıştık okullarda çok kolaylık olmuştu. Allah razı olsun. bireysel sevaptan çok devletin her bir köşesindeki okullara çok yardımcı oldunuz. yapmış olduğunuz hızlı imajlar sayesinde dersler aksamadan devam etti. bunların karşılığını rabbim mutlaka fazlasıyla mükafatlandıracaktır. çünkü bu yaptığınız sadakai cariyedir.
  duygularınızı çok iyi anlıyorum. siz güzel birşeyler yapabilmek için elinizden geleni yaptınız ama insanların kötülüğü karşısında kendinizi kullanılmış hissediyorsunuz. Allah herşeyi görüyor, lütfen canınızı çok sıkmayın. herkes yaptığının karşılığını bulacaktır.
  cuma günü sizden evrensel imaj satın alacaktım ama açıklamanızda yazan 16 eylül itibarıyle indirme süresi temmuz ayına kadar uzadığı için ayın 16 sını beklemeye karar vermiştim. isyanlarınızda haklısınız ama imajlar için en azından bir hafta gibi bir mühlet verseniz çok iyi olurdu. benim evrensel imaja ihtiyacım vardı. aniden böyle bir karar alacağınızı bilseydim tabiki geçen hafta imaj siparişi verirdim. sizden rica ediyorum son siparişlerimizi verelim bari. çok mutlu olurum