2-3-4.Sınıf İngilizce Kazanım Ölçeği 2024

2-3-4 sınıf kazanımlarına ( 1- GELİŞTİRİLMELİ, 2- YETERLİ, 3- İYİ, 4- ÇOK İYİ ) şeklinde değer vererek işlem yapabilirsiniz.

Excel dosyasını açınız, açılan sayfada sizden bazı izinler istenecek bu izinleri onaylayınız, dosyada makro kodları olması sebeiyle bu izinleri vermeniz gerekmektedir, izinleri onaylamazsanız dosyadaki formüller çalışmaz, dolayısıyla dosyada işlem yapamazsınız.

Açtığınız dosyada, Giriş-Bilgi adındaki sekmeye öğrenci ve öğretmen bilgilerinizi yazınız.

Eokuldan kopyalacağınız öğrenci listesini Giriş-Bilgi sayfasıne alttaki görselde gösterildiği gibi yapıştırınız, ölçek sayfalarına isimler aktarılır.

Ölçek sayfalarındaki öğrenci bilgileri Giriş Giriş-Bilgi sayfasından çekilir, maksimum 40 öğrenciye göre ayarlama yaptım, öğrenci sayısı 40’ın altına düşünce ölçek sayfalarında öğrenci bilgisi olmayan satırlar otomatik olarak gizlenir. Aynı şekilde Giriş-Bilgi sayfasına 40’a kadar öğrenci eklerseniz ölçek sayfalarında liste güncellenir. Varsayılan olarak temsili 30 öğrenci bilgisi girdim, bu öğrenci bilgilerini eokuldan listenizi kopyalayıp değiştiriniz.

Diğer sayfalar otomatik olarak bu sekmeden öğrenci öğretmen bilgilerini alacaktır.

Giriş-Bilgi sayfasında bilgileri doldurduktan sağ tarafta yazan ders isimlerine tıklayıp kazanım listesine ulaşın, listede üste öğrenci adı numarası, sol tarafta ise kazanım listeniz karşınıza çıkacak.

Her öğrenci için 1-4 arası bir kazanım puanı yazınız, . Bu puanları e okula ders etkinlik katılım puanı yerine işleyebilirsiz.


Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Benzer İçerik

Otomatik not dağıtım çizelgeleri güncellendi

Merhaba Eokulda yapılan güncelleme nedeniyle çalışmayan, ders içi etkinlik, proje otomatik not dağıtım çizelgeleri güncellendi …

Yorum Yapmak İçin E-Posta, WordPress.com, Twitter, Facebook Hesaplarınızı Kullanabilirsiniz

2 Yorumlar

  1. Merhaba öncelikle böyle bir emek verip bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Makroları etkinleştirmek için şifre istiyor . Şifreyi paylaşabilirseniz sevinirim.

Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin