LGS Yerleştirme Sonuçlarını Toplu Listeleme-Güvenlik Kodlu

Lgs sonuçları excele aktarmak için daha önce şu adreste bir dosya paylaşmıştım. Sonuç sayfasına güvenlik kodu eklenmesi sebebiyle bu dosya ile sonuçları listelemeniz maalesef mümkün değil.

Dosyayı güvenlik koduna göre düzenledim. Aşağıda ve dosya açıldığında yer alan talimatlara göre işlem yaparsanız sonuçları tek tek almaktan daha hızlı bir şekilde toplu halde alabilirsiniz.

Dosya Mokro kodu içerdiği için, engellemeleri kaldırıp, makrolara ve düzenlemeye izin vermelisiniz. Öncelikle indirdiğiniz dosyaya sağ tıklayın, açılan menüden, Özelliklere tıklayıni açılan pencerede Engellemeyi kaldır şeklinde bir ibare varsa ona tik koyup Tamam’a tıklayıp çıkın, dosyayı açın. Gelen uyarıları onaylayın

T.C No ve Doğum Tarihlerini Tabloya Ekleyip Başlat’a Tıklayın. Web Tarayıcı Açılacak, Orda Güvenlik Kodunu Girip Tamam Butonuna Basın Excel Sayfası Üzerinde Yer Alan KODU ELLE GİRDİKTEN SONRA DEVAM ET Butonuna Basın. İşlemi Her Öğrenci için Tekrarlayın Hafizoglu.NeT Başarılar Diler.

Youtube Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın Lütfen

Kolay gelsin.

Benzer İçerik

Windows 10/11 Etkileşimli Tahta İmajlar ve İçerikleri

Windows 10/11 İmajlarda genel itibariyle aşağıdaki işlemler yapılmıştır. Güncellemelerle içerik ve uygulamalarda ufak tefek farklılıklar …

Yorum Yapmak İçin E-Posta, WordPress.com, Twitter, Facebook Hesaplarınızı Kullanabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: