Uzaktan Eğitim, Otomatik Dağıtımlı, Performans, Proje Ölçeği

Proje ve Ders-Etk Kat. Otomatik Not Dağıtım Çizelgesi-2024

Daha önceki yıllarda hazırlamış olduğum ders içi etkinlik katılım, proje ve performans çizelgelerini uzaktan eğime göre düzenledim.

Altaki videoda dosyaların kullanımını ayrıntılı şekilde anlatmaya çalıştım.

Yine de aklınıza takılan sorular olursa içerik altına yorum olarak eklemeniz durumunda en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışırım.

Lütfen whatsapp, telegram, bip vb, gruplarda direk excel dosyasını paylaşmayın, dosyayı paylaşmak yerine bu sayfanın adresini paylaşın. Bu şekilde hem sitemize katkı sağlamış olursunuz hemde dosyayı alan kişilerde tam olarak kullanımı konusunda bilgi sahibi olmuş olurlar.

Proje ve Ders-Etk Kat. Otomatik Not Dağıtım Çizelgesi-2024


Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Benzer İçerik

2-3-4.Sınıf İngilizce Kazanım Ölçeği 2024

2-3-4 sınıf kazanımlarına ( 1- GELİŞTİRİLMELİ, 2- YETERLİ, 3- İYİ, 4- ÇOK İYİ ) şeklinde …

4 Yorumlar

  1. Hocam selamlar :) Son güncel versiyonu gelecek mi acaba? Yoksa bunun üzerinde kazanım değişiklikleri yaparak devam edelim mi?

  2. Hocam ortaokul Proje-ve-Ders-ve-Etkinliklere-Kalıtımı-Değerlendirme Ölçeğini bilgisayarıma indirdiğimde hata veriyor. Alttaki ders içi katılım, proje notları gibi yazılar görünmüyor. Ama telefona indirdiğimde bu yazılar görünüyor. Sorunu çözemedim ne yapmalıyım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

    • Dosyayı indirip açtığınızda üste düzenlemeye izin ver gibi bir ibare çıkıyor olması lazım ona izin verip deneyin. Olmazsa ekran resmi gönderin kontrol edeyim.

Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin