İmajları Yükleme ve Kullanım Hakkı (Okumadan Geçmeyin!)

Merhaba Değeri Okurlarım

Maalesef zaman zaman kulağıma gelen bazı bilgiler sebebiyle bu açıklamaları yapma ihtiyacı hissettim.

Bu bilgi nedir derseniz, web sitemde paylaştığım gerek Etkileşimli tahta imajlarının gerekse Evrensel imajların TİCARİ AMAÇLI kullanıldığına dair bizzat şahit olanlardan bana ulaşan bilgi.

Bir imajın hazırlanması yayınlaması bazen bir kaç gün zaman alabilen bir iştir. Ama yüklemesi, -yükleyenler bilir- 5 ila 10 dakika arası süren çok basit bir işlemdir. Sizler o 5 ila 10 dakika içinde yüklediğiniz sistemi sıfırdan yapacak olsanız sadece 1 bilgisayar en az 4-6 saat arası vaktinizi alır, bunu birde onlarca bilgisayar için yapacak olsanız tek tek hesabını siz yapın artık. Burdan hareketle harcanan emeği az çok anlarsınız umarım.

Bu dosyalar sadece DEVLET OKULLARINDAKİ bilgisayarlara ÜCRETSİZ OLARAK yüklenmesi şartıyla paylaşılmaktadır. 

Web sitemde paylaştığım hiç bir imajın  TİCARİ AMAÇLI kullanımına MÜSADEM YOKTUR. Çalışmalarımı ÜCRET KARŞILIĞI bilgisayarlara (Okullara yada kişisel bilgisayarlara hiç fark etmez) yükleyenlere açık net olarak belirtiyorum HAKKIM HARAMDIR.

Dosyalarımı TİCARİ AMAÇLI kullanmak isteyenler benimle iletişime geçerse bir orta yol bulup müsade ederim, bunun  aksine durumlarda üst parağraftaki açıklamam geçerlidir. Ortada ciddi bir emek var bu emek üstünden zahmetsiz para kazanılmamalı.

Bazı ÖZEL OKULLAR da Devlet Okulları ile aynı özellikleri taşıyan tahtaları kullanmaktalar. Bu güne kadar imajlarımı ÖZEL OKULLARA ücretsiz olarak yükleyip kullanmış olanlara her hangi bir sözüm olmamakla birlikte, bu yazımın yayına girdiği an itibariyle ÜCRETSİZ olarak paylaşmış olduğum bu imajların ÖZEL OKULLARDA kullanımına  MÜSADEM BİTMİŞ demektir.

Adı üstünde özel okul ve öğrenciden aldıkları ücretler ortada, bütçeleri de malum, o bütçeden çok küçük bir ücret ayırıp kendi okullarına  özel imaj yaptırabilirler. Bu amaçla ÖZEL OKULLAR iletişime geçmeleri durumunda kendilerine FATURA karşılığı ÖZEL İMAJLAR hazırlanacaktır.

İmajlarımı TİCARİ OLARAK kullananlara YASAL bir yaptırımım olamasa da, emeğim üstünden iznim olmadan para kazanmaları İNANCIM gereği KUL HAKKIDIR. Benim için KUL HAKKININ bir önemi yok diyebilenlerdenseniz bu da sizin bileceğiniz bir iştir TİCARİ çalışan Kardeşim.

Şimdi çıkıp ne emeğin varda hak talep ediyorsun diyenler de çıkacaktır. Eğer böyle diyenlerdenseniz bu site size göre değildir, siz gidin kendinize bir web sitesi kurun, benzer çalışmaları emeksiz olarak hazırlayıp ücretsiz olarak paylaşın. Bunu yapabilirseniz EYVALLAH.

Emeğin kıymetini bilen zaten bana hak verecektir.
Emeğin kıymetini bilmeyen de hiç eleştirmeye kalkışmadan usulca çekip gidebilir…

Anlayana Sivri Sinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az…

Youtube Kanalım

 

 

Benzer İçerik

Windows 10/11 Etkileşimli Tahta İmajlar ve İçerikleri

Windows 10/11 İmajlarda genel itibariyle aşağıdaki işlemler yapılmıştır. Güncellemelerle içerik ve uygulamalarda ufak tefek farklılıklar …

3 Yorumlar

  1. Emeğinize sağlık. Gerçekten ciddi bir emek ve zaman gerektiren paylaşımlar yapmışsınız. Toplum olarak bu konuda da hazıra alıştık ve teşekkür etmemek olmaz.

  2. Allah razı olsun gardaşım. Emeğine ellerine sağlık.Ordu ya yolun düşerse Şahincili İlkokulu na beklerim. Senin çalışmalarını örnek alarak kendim de bir imaj oluşturmaya çalışıyorum.

%d blogcu bunu beğendi: