Kendinize Özel Bilgisayar Yedeği Hazırlama Aşamaları-Dism++

Evrensel imaj olarak ifade ettiğim, içinde ev kullanıcı yada okul kullanıcısı için gerekli tüm programların yer aldığı ve üstünden çalıştığınız işletim sistemini kaldırabilecek tüm bilgisayarlara sorunsuzca yüklenebilecek bir sistemin nasıl hazırlanacağını ayrıntılı olarak anlattığım 2 video serisinden Dism++ yönremini bu başlık altında ulaşabilirsiniz. Diğer bir yöntem olan Clonezilla arajı için adresi ziyaret ediniz.

Bu işlemleri ilk defa yapacaksanız videoların tamamını izledikten sonra yapılacak işlemi kendinize göre kağıt üstünde yada aklınızda planlayıp o şekilde işe başlamanız daha yararlı olacaktır.

Bu videolarda anlatığım yöntemler hep evrensel imaj hazırlamada hemde etkileşimli tahtalara imaj hazırlamada geçerli yöntemlerdir. Web sitemde paylaştığım imajların tamamını bu bilgileri kullanarak hazırlamaktayım. Sizlerde aynı şekilde kendinize özel yedekler hazırlayıp bilgisayarınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

Video başlıklarının üstüne tıklayarak tüm videoları bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCR9_ohpytIU–0SCHxd8Ryg

 

 

Benzer İçerik

Windows 10/11 Etkileşimli Tahta İmajlar ve İçerikleri

Windows 10/11 İmajlarda genel itibariyle aşağıdaki işlemler yapılmıştır. Güncellemelerle içerik ve uygulamalarda ufak tefek farklılıklar …

2 Yorumlar

  1. merhaba hocam. virtualboxta akıllı tahta imajı hazırladım. tabi akılsızlık edip kms ile aktifleştirme yaptım virtualboxta kişiselleştirme yapabilmek için. şimdi akıllı tahtaya yüklediğimde etkinleştirme olmuyor. faz 2 olmasına rağmen. bazı kodlarla cmdden keyleri sildim ama yine de olmuyor :(

%d blogcu bunu beğendi: