Fatih Proje Faz2 İntel-Amd Windows 10 Sistem Yedeği V3 (Yayından Kaldırıldı)

Faz1-Faz2 Windows 10 İmajı- MK-V5.7- Yedekleme Sistemli- Tek İmaj 2 Yükleme (Yayından Kaldırıldı)

Faz2 MK-Windows-8-V4 Sistem Yedeği (Yeni Versiyon Sebebiyle Yayından Kaldırıldı)

 

 


Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Benzer İçerik

2-3-4.Sınıf İngilizce Kazanım Ölçeği 2024

2-3-4 sınıf kazanımlarına ( 1- GELİŞTİRİLMELİ, 2- YETERLİ, 3- İYİ, 4- ÇOK İYİ ) şeklinde …

69 Yorumlar

  1. ben bu imajı yükledim tahtalara. etkinleştirme yapamadım henüz altyapımız yok tahtalar wifi ile adsl modeme bağlılar internet bağlantımız çok sağlıklı değil bu nedenle olabilir. toolwiz etkinleştiridim. 2 gün sonra bir tahta başlangıç onarmaya geçti. onarma manüsünden hiçbir şey yapamadım kabul etmedi. imaj attığım aynı flashla tekrar imaj atiyim dedim. tahta boot menüde flash belleğimi görmüyor. ne yaptıysam olmadı. 2 gün önce aynı flash bellekle aynı imajı atmıştım şimdi yapamıyorum.. :(

    • elekrtik kesintisi gibi durumlarda onarma menüsüne düşebiliyor. sistem geri yükleme kurulumda varsayılan olarak kapalı gelmiş ve açmayı unutmuşum o sebeple onarım yapmıyor. ama onarım ekranında hiçbir şey yapmadan yeniden başlat deyince genelde sorunsuz açılıyor. usb belleği görmemesi farklı bir durum, belleği tekrar oluşturun, bazı virüs programları boot dosyalarını virüs olarak görüp silebiliyor, bu şekilde usb zarar görmüş olabilir.

  2. S.a ben imajı kurduktan sonra atak 1.09 programını kurmaya çalıştığımda “failed to set data for debugger” hatası çıkıyor yardımcı olur musunuz?

    • 360 Total Security virüs progaramını kaldırın, ATAK ile çakışma yapıyor. 360 Total Security devre dışı bırakmak da çözüm olmuyor. ATAK kurumulu bittikten sonra isterseniz 360 Total Security tekrar kurabilirsiniz, sorun çıkarmıyor.

Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin