Fatih Proje Faz2 İntel-Amd Windows 10 Sistem Yedeği V3 (Yayından Kaldırıldı)

(Güncellendi) Faz1-Faz2 Windows 10 İmajı- MK-V5.1- Yedekleme Sistemli- Tek İmaj 2 Yükleme

(Güncellendi) Faz2 MK-Windows-8-V2 Güncel Sistem Yedeği

 

 

Ayrıca Kontrol Edin

Platonun Mağara Alegorisi – Yansıma-Gerçeklik

Bir mağaranın içinde, dışarıdan gelen ışığa arkalarına dönük olarak ömürlerini geçirmiş olan insanların tek gördükleri …

69 Yorumlar

 1. Bir haftadır kullanıyorum daha her hangi bir sıkıntı çıkarmadı elinize sağlk. yalnız açılış parolası koyunca ilk açılışta daha ben herhangi bir şifre girmeden “kullanıcı adı ve parola yanlış.Yeniden deneyin” yazısı çıkıyor.
  Bir de ekran klavyesi gelmiyor şifreyi girebilmek için. Harici klavye ile girilebiliyor şifre.

  • Netplwiz.exe dosyası üzerinden şifresiz kullanıcı otomatik açılacak şekilde Ayarlandı. Siz şifre verince Netplwiz’den şifresiz otomatik açmaya çalışıyor ve sizin şifre ile karşılaşıyor bu durumda kullanıcı adı şifre hatası veriyor. Başlat menüsündeki arama kısmına Netplwiz.exe yazıp Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile açıp Yönetici şifresini girin açılan sayfadaki otomatik açılmayı iptal edin. Dokunmatik klavye mevzusuna gelince Yönetici Şifresi girme penceresi açılınca önce pencere üzerinde herhangi bir noktaya dokunup sonra şifre alanına dokunun dokunmatik klavye gelecektir. Ayarlardan değil Windows sürümünden kaynaklı bir durum.

 2. Elinize sağlık hocam. Daha önceden verdiğiniz şifreler bu imaj da geçerli mi ?

 3. şifre için gereken bilgileri girdim ama okule posta adresi doğru olduğu halde Girilen e-posta adresi geçersiz. diyor.yardım edermisiniz.MAHMUT-KIZILOT-FAZ2-INTEL-AMD-WIN-10-TAMFORMAT dosyası için windows şifresi lazım

 4. Harika olmuş Hocam bugün kurdum denedim , hiç bir sıkıntı yok. Teşekkürler…

 5. Hocam mail attım şifre için henüz gelmedi.Acil bekliyorum.Saygılarımla

 6. samet sakallı

  Hocam Şifre Talebinde bulundum mümkünse bana en kısa zamanda iletebilir misiniz hatta bilgisayarın başında bekliyorum şu an.

 7. Mustafa Karakuş

  Mahmut hocam Windows 8 ve 10 imaj ve şifreleri için teşekkür ederim çok memnun oldum başarılarının devamını dilerim.

 8. Daha önce hiç windows 10 kurulmamış tahtaya kurulum yapılırsa etkinleştirme sorunu yaşar mıyız? Etkinleştirme için herhangi bir işlem yapmaya gerek var mı?