Fatih Proje Faz2 İntel-Amd Windows 10 Sistem Yedeği V3 (Yayından Kaldırıldı)

(Güncellendi) Faz1-Faz2 Windows 10 İmajı- MK-V5.1- Yedekleme Sistemli- Tek İmaj 2 Yükleme

(Güncellendi) Faz2 MK-Windows-8-V2 Güncel Sistem Yedeği

 

 

Ayrıca Kontrol Edin

Eba Canlı Ders Öğrenci Raporlarını Excele Tablo Olarak Aktarmanın Kolay Yolu

Bu içerikte Eba canlı derslerdeki Öğrenci Bazı Raporlar bölümünde yer alan bilgileri şimdilik tablo halinde …

69 Yorumlar

 1. Daha önce hiç windows 10 kurulmamış tahtaya kurulum yapılırsa etkinleştirme sorunu yaşar mıyız? Etkinleştirme için herhangi bir işlem yapmaya gerek var mı?

 2. Mustafa Karakuş

  Mahmut hocam Windows 8 ve 10 imaj ve şifreleri için teşekkür ederim çok memnun oldum başarılarının devamını dilerim.

 3. samet sakallı

  Hocam Şifre Talebinde bulundum mümkünse bana en kısa zamanda iletebilir misiniz hatta bilgisayarın başında bekliyorum şu an.

 4. Hocam mail attım şifre için henüz gelmedi.Acil bekliyorum.Saygılarımla

 5. Harika olmuş Hocam bugün kurdum denedim , hiç bir sıkıntı yok. Teşekkürler…

 6. şifre için gereken bilgileri girdim ama okule posta adresi doğru olduğu halde Girilen e-posta adresi geçersiz. diyor.yardım edermisiniz.MAHMUT-KIZILOT-FAZ2-INTEL-AMD-WIN-10-TAMFORMAT dosyası için windows şifresi lazım

 7. Elinize sağlık hocam. Daha önceden verdiğiniz şifreler bu imaj da geçerli mi ?

  • hocam birde ricam olacaktı. eğer v4 olursa fen ve teknoloji öğretmenlerinin kullandığı algadoo(ücretsiz deney yazılımı) yazılımını da eklerseniz sevinirim. dosya boyutu 41mb. http://www.algodoo.com/download/

  • Daha önce Mart ve Haziran sürümlerinden bahsediyorsanız şifreler farklı. Formu doldurun göndereyim

   • Hocam indiriyorum şimdi. Öncelikli olarak bu hizmetiniz için teşekkür ederim. Yorumlarda şifrelerden bahsediliyor. Şifreler ne iççin acaba?

   • Bir önceki mesajımda mail adresimi eksik yazmıştım, düzelttim. 2 akıllı tahtaya kurdum ama dokunmatik aktif değil ve etkinleştirme başarılı olmadı. nasıl düzeltebiliriz?

    • kurduğunuz tahta faz2 ise dokunmaktik sorunsuz çalışması gerekir. Daha önce garanti kapsamında dokunmatik panelle ilgili işlem yapıldıysa belki faz1 dokunmatik kamera takılmış olabilir, bu şekilde denk gelen arkadaşlar oldu. D sürücüsünde driverler var orda faz1 yazanı kurmayı deneyin.
     Şifreleride birazdan gönderirim inşallah

    • Allah razı olsun hocam teşekkürler. Sizden şifreler için mail bekliyorum. Selametle kalın.

    • Hocam https://www.hafizoglu.net/faz2-windows-sifre-talebi-formu/
     adresteki form üzerinden herhangi bir şifre talebi gelipte cevap vermediğim bir istek yok şuan. İstekte bulunduysanız adresinizi kontrol edin.

    • Hocam tekrardan günaydınlar. sorunsuz yüklemeyi yaptım ancak etkinleştirme ve dokunmatik olmadı. hem faz1 hem de faz 2 sürücüsüde uzun süre beklememe rağmen kurulamadı

    • Hocam etkinleştirme sorunu kesinlikle çıkmaması gerekiyor.
     Administrator oturumunu açın o oturum üzerinden faz2 dokunmatik driver yükleyin. Bu imaj faz1 için ayarlanmadı ama D sürücüsünde gelen faz1 dokunmatik kurulduğunda sorunsuz çalışır, tabi windows 10 faz1 de kasıyor.

 8. Bir haftadır kullanıyorum daha her hangi bir sıkıntı çıkarmadı elinize sağlk. yalnız açılış parolası koyunca ilk açılışta daha ben herhangi bir şifre girmeden “kullanıcı adı ve parola yanlış.Yeniden deneyin” yazısı çıkıyor.
  Bir de ekran klavyesi gelmiyor şifreyi girebilmek için. Harici klavye ile girilebiliyor şifre.

  • Netplwiz.exe dosyası üzerinden şifresiz kullanıcı otomatik açılacak şekilde Ayarlandı. Siz şifre verince Netplwiz’den şifresiz otomatik açmaya çalışıyor ve sizin şifre ile karşılaşıyor bu durumda kullanıcı adı şifre hatası veriyor. Başlat menüsündeki arama kısmına Netplwiz.exe yazıp Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile açıp Yönetici şifresini girin açılan sayfadaki otomatik açılmayı iptal edin. Dokunmatik klavye mevzusuna gelince Yönetici Şifresi girme penceresi açılınca önce pencere üzerinde herhangi bir noktaya dokunup sonra şifre alanına dokunun dokunmatik klavye gelecektir. Ayarlardan değil Windows sürümünden kaynaklı bir durum.

%d blogcu bunu beğendi: