Faz 2 Etkileşimli Tahta Wİndows Etkinleştirme İşlemleri

Bu Adresteki Yedeği Kullanıp, Kurulum sonrası tahtanız Bu Yöntemle etkinleşmediyse farklı bir tahtada aşağıdaki işlemlerle serial numarası alarak kurulum yaptığınız tahtada bu seriali kullanın.

 1. Bu işlem Windows 10 ya yükseltme işlemi yapılmadan Windows 10 yüklenmiş Faz2 (İntel ve Amd farketmez) etkileşimli tahtaların Windows’unun güncellenmesi içindir. Bu işlem için etkileşimli tahtada internet olmalıdır.
 2. İlk olarak Lisans_Oku.exe uygulamasını çalıştırınız. Aşağıdaki ekran gelecektir.

3-Ekranın en altında Data verisi bulunmakta. Buradaki linsans kodunu seçip klavyeden ctrl+c ile kopyalıyoruz(sağ tıklama çalışmıyor).

4- Masaüstündeki “Bu Bilgisayar” simgesine sağ tıklayıp “özellikler” e tıklayınız. Gelen Ekrandan “Windows’u Etkinleştir” butonuna tıklayınız

5-Aşağıdaki ekran geldiğinde “Ürün Anahtarını değiştir” butnuna tıklayınız. Gelen İletide  “Evet” e tıklayınız.

 

6-Aşağıdaki Ekran gelince resmde gösterilen ürün anahtarı alanına ürün kodunu Ctrl+V ile yapıştırınız. (Kopyala yapıştırda sorun yaşarsanız kodu klavyeden yazınız). Buraya kadar işlemleri sorunsuz yaptıysanız ve internetiniz varsa otomatik olarak lisans anahtarınız sorgulanır ve windowsunuz otomatik olarak etkinleşir.

 

Faz2_Windows_Etkinlestirme_Basamaklari Bu konunun Pdf Döküman Versiyonu

Lisans Okuma Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız

İçerik Mersin Eba Ekibinden Alıntıdır.


Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Benzer İçerik

2-3-4.Sınıf İngilizce Kazanım Ölçeği 2024

2-3-4 sınıf kazanımlarına ( 1- GELİŞTİRİLMELİ, 2- YETERLİ, 3- İYİ, 4- ÇOK İYİ ) şeklinde …

4 Yorumlar

 1. Her hangi bir yedekleme yapmadan Faz 2 yi yükledik, Windows etkileştirme uyarısı çıkıyor sağ altta ve ayarlardan da sorunu gideremedik. Bize önereceğiniz bir yöntem var mı? Bir de netframe work 3.5 yüklenmiyor starboardı yüklüyoruz Türkçe yapılmıyor ve bunlar için de çözüm adına bilginiz varsa paylaşabilirsiniz sevinirim.

  • 1. https://www.hafizoglu.net/mk-v6-faz1-faz2-windows-10-1803-imaj-yedekleme-sistemli/ burdaki faz2 etkinleştirme aşamalarını uygulamadıysanız bunları uygulayın, buna ragmen olduyorsa zamana bırakın kendisi etkin olacaktır.
   2. netframe work 3.5 menuel yüklenmez, denetim masası “programlar ve özellikleri”nden “Windows özelliklerini aç veya kapat” alanından aktif etmeniz lazım. Tabi MEB hattı bu yüklemeye izin vermez, tahtayı cep telefonundan internete bağlayıp yükleme yapabilirsiniz.
   3.Benim imajda StarBoard yüklü ve zaten türkçe.

Hafızoğlu.NeT | Katre | Söz Uçar, Yazı Kalır... sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin