Forum Hafızoğlu
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

E-Kitaplar- Aşagıda Yer Alan Kitap İsimlerine Tıklayarak Sitemiz Üzerinden Okuyabilirsiniz.

| kitapPeygamberimizin Hayati | kitapSevgili Peygamberim | kitapSiyer-i Nebi | kitapKütübü Sitte | kitapZulmün Tarihi | kitapAdabı Muaşeret | kitapAteizm Ve Eleştirisi|
| kitapKıymetsiz Yazılar | kitapYaşayan Hurafeler | kitapNamaz-Oruç-Haç-Zekat-Kurban... | kitapMuhtasar Osmanlı Tarihi | kitapOsmanlıca-Türkçe Sözlük | kitapİslami Sözlük|
| kitapMübârek Gün Ve Gecelerde Yapılması Tavsiye Edilen Duâ Ve İbâdetler|
| kitapSahabelerin Hayatı | kitapDini Bilgiler | kitapYahudiliğin Gerçek Yüzü | kitapAile Saadeti | kitapElmalılı Tefsiri| | kitapÇocuk Eğitimi|
Şu çılgın Türkler
Konuyu Değerlendir
  • 20 Oy - 2.7 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 34

bu kitabı mutlaka ama mutlaka okumanızı tavsiye ederim...

tarihini bilmeyen geleceğini de bilemez..

üslup çok etkileyici ve çok akıcı.. kendinizi bu kitaptan alamayacaksınız...

zaman zaman gözleriniz yaşaracak, zaman zaman tebessüm edecek, zaman zaman da kahkahalar atacaksınız kahraman askerlerimiizn hazır cevapları karşısında...

arkadaşlar, ölüme yürümek kolay değil, bunu belki hepimiz biliyoruz ama kaçımız bir an bile tereddüt etmeden, arkamızdakileri bile düşünmeden, sadece başkoyduklarımız uğruna, en fazla beş dakika içinde öleceğini bile bile arkasına bile bakmaya tenezzül etmeden çeker gider? kaçımız bunu yapar?..

kor gibi yürek gerek adama...:smiley (42):

lütfen bu kitabı okuyun, okutturun. kütüphanenizin başucu kitaplarından biri olacağına eminim...

saygılarımla...

Alıntı
.
Konu: 458

teşkkürler arkadaşım... bence de herkesiin okuması en azından her türk gencinin okuması gereken kitapklardan bir tanesi...

Alıntı
.
Konu: 1,019

hep okumak istedigim bie kitap oldu ama bir türlü vakit ayırıp okuyamadım. er yada geç okuyacagım kitaplar arasında baş sıralarda yer alan bir kitap bu..
okuyupta memnun kalmayan hiç kimseye raslamadım. her okuyan Zor günler arkadaşımızın yazdıklarına benzer ifaderi kullanıyor..

hatırlattıgın için tşklerSmiley (26)
Bizim yolumuz İman, İslâm ve Ahlâk-ı Muhammedî'yi aşılamaktan ibarettir.
Gâye: Rıza-î İlahîdir.
Vasiyetim olsun; tefrikaya düşmeyiniz. Kavmiyet gütmeyiniz. Ehli Sünnetin gayri olan yanlış yollara sapmayınız.

Ebu’l Faruk Süleyman Hilmi Silistrevi (K.S.)

Beni Bir Ben Bilirim, Birde Yaradan. Bana Bir Ben Lazımım, Birde Anlayan

Alıntı
.