Forum Hafızoğlu
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !


E-Kitaplar- Aşagıda Yer Alan Kitap İsimlerine Tıklayarak Sitemiz Üzerinden Okuyabilirsiniz.

| kitapPeygamberimizin Hayati | kitapSevgili Peygamberim | kitapSiyer-i Nebi | kitapKütübü Sitte | kitapZulmün Tarihi | kitapAdabı Muaşeret | kitapAteizm Ve Eleştirisi|
| kitapKıymetsiz Yazılar | kitapYaşayan Hurafeler | kitapNamaz-Oruç-Haç-Zekat-Kurban... | kitapMuhtasar Osmanlı Tarihi | kitapOsmanlıca-Türkçe Sözlük | kitapİslami Sözlük|
| kitapMübârek Gün Ve Gecelerde Yapılması Tavsiye Edilen Duâ Ve İbâdetler|
| kitapSahabelerin Hayatı | kitapDini Bilgiler | kitapYahudiliğin Gerçek Yüzü | kitapAile Saadeti | kitapElmalılı Tefsiri| | kitapÇocuk Eğitimi|
Forum Kuralları
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 18 Oy - Ortalama: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 1,019
Mesaj: 3,528
Cinsiyet:
Kıdem: Apr 2006

Forum Kuralları

01 -) Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesisorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı Hafızoğlu Forum hiçbirsorumluluk kabul etmez.

02 -) T.C. yasalarını ve(ya) uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleriçiğneyen mesajlar, resimler foruma gönderilemez. (Silah, öldürücü veyayaralayıcı her türlü alet dahil olmak üzere)

03 -) Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayanmesaj göndermek, "+1, bencede, güzel," gibi belli bir amacı,paylaşımı olmayan mesaj göndermek, altalta aynı içerikli veya ayrı içeriklimesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirsepostunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DÜZENLE butonuna tıklayarak omesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halindekullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

04 -) Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.(Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Arap, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene,Roman, Rus, Göçmen vb.)

05 -) Öldürücü, kesici, patlayıcı, yaralayıcı her türlü silah vb aletlerle;uyuşturucu, bağımlılık yaratıcı her türlü maddeyle ve içki, alkollü içeceksatışı ile ilgili topik açmak, mesaj yazmak yasaktır.

06 -) Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çokmiktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelikmesajlar göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini vekullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

07 -) Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları,resimleri, avatarları ve bunu temsıl eden nick (rumuz) vb. KESİNLİKLE YASAKTIR!

08 -) Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

09 -) Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, Üyelik sistemi olan sitelerin linklerini vermeniz, sitenizde satılan veyaaracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındakitüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack ve benzeri sitelerintanıtımı,yasaktır.

10 -) Ortaklık ve sponsorluk sistemlerinde kendi referans numaranızı vermek üyetoplayarak şahsi kazanç elde etmeye çalışmak KESİNLİKLE YASAKTIR!


11 -) Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme vesilme hakkına sahiptir.

12 -) Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forumyöneticilerince her zaman saklıdır.

13 -) Kesinlikle mesajınızı büyük harfle yazmayınız. Büyük harfle yazılmışkelime kullanmayınız.

14 -) Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak yasaktır.

15 -) Türkçe sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak ve Türkçeprogram, crack/seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır. (Yaniprogram Türk ve paralı ise, programın tamamını da crack/seriallerini istemek deyasaktır)

16 -) Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kişisel bilgilerini (ad, soyad,adres, tel no, mail adresi vb.) yayınlamak kesinlikle yasaktır.

17 -) Küfür, slogan, küfür içeren , porno & adult resim ve parti logosuiçeren avatar kullanmak yasaktır.

18 -) İmzada site reklamı yapmak, [b]Hafızoğlu Forum
sitesi hariç(uzantısı olmasabile bir site url'si olması), herhangi bir siteden bir link vermek, aşırı büyükfontla imzaya yazı yazmak kesinlikle yasaktır.

19 -) Forum üyeleri yeni bir konu başlığı açmadan önce okonunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumunarama özelligi kullanilabilir. Aynı isimli veya aynı tartismalari icerenkonular acilamaz. Moderatorlerin sizin için arama yapması gibi bir görevibulunmamaktadır!

20 -) Yöneticiler her yazilan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önceuygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu olan veya çevrimiçi olan yöneticilere bildiriniz. Çevrim içi yönetici yoksa mesajın altındaBildir yazan yere tıklayarak gerekli uyarıyı yapabilirsiniz.

21 -) Bir yönetici hakkında sorununuz varsa adminlere bildirin, topik açmayın!Açılan topikler derhal silinecektir!

22 -) Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölümeaçılan topikler yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR!Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılmasısorumlunun yetkisindedir.

23 -) Forumun isleyiş ve kuralları konusunda üyeleri bilgilendirmek, forumyöneticilerinin veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kurallarıokuyup uymak zorundadır.

24 -) Forum Yönetimi tarafından, ayni kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklıkişilermiş gibi üyelik aldığını ve ayni konuda görüş belirttiğini tespit etmesidurumunda, kişinin foruma girişi yasaklanır. Yine buna bağlı olarak ayni kişininbirden fazla e-mail adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespitedilmesi durumunda forumla ilişkisi kesilecektir.

25 -) Forumda futbol tartısmalarını ilgili bölümlerde holiganlıga kaçmamak,küfür, aşağılayıcı kelımeler kullanmamak şartı ile yapabilirsiniz. Unutmayınburası Tribün değil burada maclar, oyuncu ve takım performansları ile ilgiliyorumlarınızı yapmanız daha uygundur... Takım ve Futbolcular hakkındaaçacagınız her topic ve yollayacagınız her post dan sizler sorumlusunuz...Diğer forum kurallarını da göz önünde bulundurmak zorundasınız...

26 -) Konu içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan, "yardım","lütfen yardım" gibi anlamsız başlıklarla topik açmak yasaktır.


27 -) Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Tüm bu kurallara uymayanlar, yönetimin belirlediği sürelerde veya süresizolarak banlanır, forumdan uzaklaştırılırlar. Ban konusunda itiraz etme şansınızveya yönetim tarafından bilgilendirilme zorunluluğu bulunmamaktadır.


Gizlilik ilkeleri

Kişisel Bilgileriniz:
Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum aminleri tarafındangörülecektir. Girmiş olduğunuz bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.(kullanıcı adı hariç)

Üyelik İptali:
Forum üyeliğini istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal ettiğinizdesize ait kişisel bilgiler tarafımızdan silinecektir. Üyeliğinizi iptal ettirmekiçin forum aminine özel mesaja başvurmalısınız. E-maille başvurular kabuledilmez.
Hafızoğlu Forum Ailesi.
[/b]
Bizim yolumuz İman, İslâm ve Ahlâk-ı Muhammedî'yi aşılamaktan ibarettir.
Gâye: Rıza-î İlahîdir.
Vasiyetim olsun; tefrikaya düşmeyiniz. Kavmiyet gütmeyiniz. Ehli Sünnetin gayri olan yanlış yollara sapmayınız.


Ebu’l Faruk Süleyman Hilmi Silistrevi (K.S.)


Beni Bir Ben Bilirim, Birde Yaradan. Bana Bir Ben Lazımım, Birde Anlayan

(Son Düzenleme: 22-03-2016, 22:53 , Düzenleyen: EşkiyA.) .
Konu: 1,019
Mesaj: 3,528
Cinsiyet:
Kıdem: Apr 2006

Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

bu kurallar boşuna koyulmadı degerli kadeşlerim lütfen biraz hassas olalım
Bizim yolumuz İman, İslâm ve Ahlâk-ı Muhammedî'yi aşılamaktan ibarettir.
Gâye: Rıza-î İlahîdir.
Vasiyetim olsun; tefrikaya düşmeyiniz. Kavmiyet gütmeyiniz. Ehli Sünnetin gayri olan yanlış yollara sapmayınız.


Ebu’l Faruk Süleyman Hilmi Silistrevi (K.S.)


Beni Bir Ben Bilirim, Birde Yaradan. Bana Bir Ben Lazımım, Birde Anlayan

.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.