Forum Hafızoğlu
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

E-Kitaplar- Aşagıda Yer Alan Kitap İsimlerine Tıklayarak Sitemiz Üzerinden Okuyabilirsiniz.

| kitapPeygamberimizin Hayati | kitapSevgili Peygamberim | kitapSiyer-i Nebi | kitapKütübü Sitte | kitapZulmün Tarihi | kitapAdabı Muaşeret | kitapAteizm Ve Eleştirisi|
| kitapKıymetsiz Yazılar | kitapYaşayan Hurafeler | kitapNamaz-Oruç-Haç-Zekat-Kurban... | kitapMuhtasar Osmanlı Tarihi | kitapOsmanlıca-Türkçe Sözlük | kitapİslami Sözlük|
| kitapMübârek Gün Ve Gecelerde Yapılması Tavsiye Edilen Duâ Ve İbâdetler|
| kitapSahabelerin Hayatı | kitapDini Bilgiler | kitapYahudiliğin Gerçek Yüzü | kitapAile Saadeti | kitapElmalılı Tefsiri| | kitapÇocuk Eğitimi|
28 şubat kriptosu !
Konuyu Değerlendir
  • 21 Oy - 3.19 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 80

28 Şubat’ın fitilini ateşleyen o kripto

28 Şubat sürecinin Adalet Bakanı Şevket Kazan’ın 24’te söyledikleri, eski defterleri yeniden açtı. Kazan, ABD Dışişleri Bakanı Christopher'in, ABD Ankara Büyükelçisi Grosman'a gönderdiği gizli şifrede ne yazdığını açıkladı. iyibilgi özel

28 Şubat’ın fitilini ateşleyen o kripto

Usta gazeteci Fehmi Koru’nun hazırlayıp sunduğu ve 24 televizyonunda ekrana gelen Acaba programında 28 Şubat süreci masaya yatırıldı.

Programda konuşan dönemin Adalet Bakanı Şevket Kazan’ın dile getirdiği iddia, eski defterleri yeniden açtı. Kazan, 28 Şubat sürecinde ABD'nin parmağı olduğu iddiasında. Kazan, ABD Dışişleri Bakanı Christopher'in, ABD Ankara Büyükelçisi Grosman'a gizli bir kripto gönderdiğini söyledi.

Kriptoda şu not yazılıdır: Türkiye’de asker ve sivil birleştirin. Refahyol’u yıkın.

Şevket Kazan’a göre bu şifreli mesajın ardından Ankara’da bir dizi kripto trafiği yaşandı. 30 Ekim'de ABD büyükelçisi, önemli ülkelerin elçiliklerine 'Erbakan, İslam birliği kurma temayülü içinde. Önlenmesi için iş başından uzaklaştırılmalı' şeklinde kripto geçti.

Sisi: Alet edildim, yaptıklarım doğru değildi

28 Şubat sürecinde darbeye zemin hazırlayan JİTEM’in yayın organı Strateji dergisinde çalışan ünlü travesti Sisi (Seyhan Soylu) de programda konuştu.

Ali Kalkancı dosyasını hazırlayıp Emine Kalkancı'yı televizyona çıkaran Sisi, “Alet edildim. Sürecin bir postmodern darbe olduğunu görseydim asla bu işin içinde olmazdım. Şimdi yaptıklarımın doğru olmadığını görüyorum" dedi.

Koru: 28 Şubat tiyatro sahnesi gibiydi

Fehmi Koru, programda 28 Şubat’a adeta bir tiyatro sahnesine benzetti. Kuran harflerini tanımaktan aciz olan Müslüm Gündüz’ün tarikat şeyhi elbisesi ile sunulduğunu kaydeden Koru, “Fadime Şahin, Ali Kalkancı, Aczmendiler… Hepsi daha önce de yoktu, sonra da izleri bile kalmadı. Pek çok tip geldi. 28 Şubat sahnesinde rolünü oynayıp perde gerisine çekildi” dedi.

www.iyibilgi.com özel Ömer Çakkal
[Resim: frvdf1ys1zjnz4.jpg]

Alıntı
.
Konu: 2

BİZİM ÜLKEMİZ İŞTE HER ŞEY OLABİLİR.

DÜNYANIN NABZI BİZDE ATIYOR ARKADAŞLAR....
hayatta cesareti olanlar ilerler.cesareti olmayanlar ise akıp giden hayatın arkasından bakmakla yetinirler...

Alıntı
.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.