Kuruluma Hazır Usb Bellekle Faz1-Faz2 İmaj Satışı

Temsili resim
Temsili resim

 

Bu sitede ve farklı sitelerde yayınlanmış olan Faz1-Faz2 imajlarımı beğenip, 12 GB dosyayı indirecek interneti olmayan, usb bellek hazırlama konusunda bilgisi olmayan, bilgisi olsada elinde usb bellek olamayan, imaj üzerinde özel değişiklikler vb. taleblerde usb bellek hazırlayıp göndermem konusunda talebler gelmeye başladı. Bu talebe cevap verebilmek adına aşağıdaki gibi bir hizmet başlatmış bulunmaktayım.

Burada listelenen USB Bellekle imajlar sitemizde ücretsiz paylaşımda olan imajlardır. Sadece imajı indirme imkanı olmayan Öğretmen arkadaşlara yardımcı olmak adına masrafları karşılığında verilen bir hizmet olup kar amacı güdülmemektedir. 

 

Güncel Fiyatlar aşağıdaki adreslerde (Fiyatlara KARGO ücreti dahildir)

*32 Gb usb 3.0 bellek + Faz1-Faz2 Windows 10 +Faz2 Windows 8.1 İmaj
*32 Gb usb 3.0 bellek + Faz1-Faz2 Windows 10 İmaj
*32 Gb usb 3.0 bellek + Faz2 Windows 8.1 İmaj

Elimde usb bellek var yada yeni alayım size göndereyim imaj yükleyin geri gönderin diyenler için (en küçük 16 gb bellek olmalı tercihen usb 3.0)

Windows 10 güncel imaj- 50₺ Ücretsiz Kargo (Geliş Ücreti Size Ait, Dönüş Ücretsiz)

Windows 8.1 güncel imaj- 50₺ Ücretsiz Kargo (Geliş Ücreti Size Ait, Dönüş Ücretiz)

Oluşturulan usb bellekler test edilip öyle gönderilecektir.

Sitede yayınlamış olduğum Windows 10 imajı hdd kapasitesi 256 gb üzerinde olan tüm bilgisayarlara yükleyebilirsiniz (bilgisayardaki herşeyin silineceğini unutmayın). yükleme sonrası sistemde olmayan sürücü dosyalarını windows güncellemesi ile yüklemek mümkün.

İmajlarla ilgili yapılan yorumlara aşağıdaki adreslerden ualaşabilirsiniz.

https://www.hafizoglu.net/category/fatih-projesi-bilisim

 

7 Yorumlar

  1. hocam 32 flashlar 130 tl mi?

  2. Hocam merhaba ebaadmin şifresi nedir ?

  3. Mevcut imajlar 1 Yönetici hesabı ve 1 Sınırlı kullanıcı hesabına sahip durumda. Tamamen Yönetici yetkili hesap isteyenler için +10 ₺ ücret ekleyerek özel bir imaj oluşturabilirim.
    Bu kısmı anlayamadım

    • MK-V4 yada V5 imajı kullandıysanız bu imajlarda ototmatik açılan kullanıcı sınırlı kullanıcı olup, şifreli şir yönetici hesabı daha var, program kurulumu sistem ayarı gibi durumlar için Yönetici hesabın şifresi gerekiyor. Bu yönetici şifresini adresteki formu eksiksiz dolduran öğretmen arkadaşların vermiş oldukları kişisel e posta adresine uada okul resmi e posta adresine ücretiz olarak gönderiyorum.
      Anlayamadım dediğiniz kısım ise, sistemde tek kullanıcı hesabı ve bu hesapta şifreli yada şifresiz yönetici hesabı olarak ayarlanmadı durumu. Sınırlı kullanıcı olmaksızın tek hesap. +10 ₺ ücret kısmı ise, yukarıda 16 gb 32 gb usb bellekli fiyatlara 10₺ ücret daha eklenip özel bir imaj hazırlanması anlamına geliyor.

Yorum Yapmak İçin E-Posta, WordPress.com, Twitter, Facebook ve Google+ Hesaplarınızı Kullanabilirsiniz