Kuruluma Hazır Usb Bellekle Faz1-Faz2 İmaj Satışı

Temsili resim
Temsili resim

Bu sitede ve farklı sitelerde yayınlanmış olan Faz1-Faz2 imajları beğenip, 13 GB dosyayı indirecek interneti olmayan, usb bellek hazırlama konusunda bilgisi olmayan, bilgisi olsada elinde usb bellek olamayan, imaj üzerinde özel değişiklikler vb. taleblerde usb bellek hazırlayıp göndermem konusunda talebler gelmeye başladı. Bu talebe cevap verebilmek adına aşağıdaki gibi bir hizmet başlatalım dedik.

 

 

 

 

16 Gb usb 3.0 bellek + Windows 10 yada Windows 8.1 İmaj- 75₺ Ücretsiz Kargo

32 Gb usb 3.0 bellek + Windows 10 yada Windows 8.1 İmaj- 90₺ Ücretsiz Kargo

32 Gb usb 3.0 bellek + Windows 10 +Windows 8.1 İmaj- 100₺ Ücretsiz Kargo

İmajı indirmiş olanlar için tek seferlik uzaktan bağlantı usb oluşturma ücreti- 10

Elimde usb bellek var yada yeni alayım size göndereyim imaj yükleyin geri gönderin diyenler için (en küçük 16 gb bellek olmalı tercihen usb 3.0)

Windows 10 güncel imaj- 40₺ Ücretsiz Kargo (Geliş Ücreti Size Ait, Dönüş Ücreti Bize)

Windows 8.1 güncel imaj- 40₺ Ücretsiz Kargo (Geliş Ücreti Size Ait, Dönüş Ücreti Bize)

Windows 10 + Windows 8.1 güncel imaj- 40₺+Kargo

Sitede yayınlamış olduğum imaj dışında, yönetici hesaplarını, kurulacak programları ve her türlü ayarı sizin isteğinize göre ayarlayıp özel bir imaj hazırlayabilirim. Bu imajıda usb bellek ile isteyenlere yukarıdaki bellek fiyatlarına ilave 30 ücretle gönderebilirim. Sadece indirme bağlantısı isteyen içinde 50 ücret karşılığı internete yükler ve indirme adresi gönderebilirim.

İmajda yüklü programlar dışında özel program teleblerin de kurulacak olan ilk 5 program için yukarıdaki ücrelere 20 ilave edilir. Kurulacak programlara tamamen siz karar verirsiniz.

Mevcut imajlar 1 Yönetici hesabı ve 1 Sınırlı kullanıcı hesabına sahip durumda. Tamamen Yönetici yetkili hesap isteyenler için Yukarıdaki ücretlere +10 ekleyerek özel bir imaj oluşturabilirim.

Kargo ücretleri alıcıya aittir.

Oluşturulan usb bellekler test edilip öyle gönderilecektir.

Sitede yayınlamış olduğum Windows 10 imajı hdd kapasitesi 256 gb üzerinde olan tüm bilgisayarlara yükleyebilirsiniz (bilgisayardaki herşeyin silineceğini unutmayın). yükleme sonrası sistemde olmayan sürücü dosyalarını windows güncellemesi ile yüklemek mümkün.

İmajlarla ilgili yapılan yorumlara aşağıdaki adreslerden ualaşabilirsiniz.

https://www.hafizoglu.net/category/fatih-projesi-bilisim/

https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/faz1-faz2-win10-imaj-tek-iso-2-format-mk-v5-1.163372/

Usb bellek garantisi elimizde olsun diyenler fatura bilgilerini göndermeleri durumunda adlarına fatura düzenletirim.

Ödeme EFT yoluyla yapılabilir. Güven sıkıntısı yaşayıp Gittigidiyor vb siteler üzerinden almak isteyenler için yukarıdaki ücrete satış sitenin alacağı komisyon da eklenip yeni bir ücret belirlenir.

Yorum Yapmak İçin E-Posta, WordPress.com, Twitter, Facebook ve Google+ Hesaplarınızı Kullanabilirsiniz

2 Yorumlar

  1. Mevcut imajlar 1 Yönetici hesabı ve 1 Sınırlı kullanıcı hesabına sahip durumda. Tamamen Yönetici yetkili hesap isteyenler için +10 ₺ ücret ekleyerek özel bir imaj oluşturabilirim.
    Bu kısmı anlayamadım

    • MK-V4 yada V5 imajı kullandıysanız bu imajlarda ototmatik açılan kullanıcı sınırlı kullanıcı olup, şifreli şir yönetici hesabı daha var, program kurulumu sistem ayarı gibi durumlar için Yönetici hesabın şifresi gerekiyor. Bu yönetici şifresini adresteki formu eksiksiz dolduran öğretmen arkadaşların vermiş oldukları kişisel e posta adresine uada okul resmi e posta adresine ücretiz olarak gönderiyorum.
      Anlayamadım dediğiniz kısım ise, sistemde tek kullanıcı hesabı ve bu hesapta şifreli yada şifresiz yönetici hesabı olarak ayarlanmadı durumu. Sınırlı kullanıcı olmaksızın tek hesap. +10 ₺ ücret kısmı ise, yukarıda 16 gb 32 gb usb bellekli fiyatlara 10₺ ücret daha eklenip özel bir imaj hazırlanması anlamına geliyor.

%d blogcu bunu beğendi: