İmajlarda Yeni Uygulama (Önemli)

Yaklaşık 2 yıldır tamamen ücretsiz şekilde 1 adet Windows 8.1 ve 2 adet Windows 10 olmak üzere 3 adet Etkileşimli Tahta İmaj hazırlamaya çalıştık.
Bu süreç içinde olumlu dönütler yanında özellikle mail yoluyla bir çok haksız eleştiriye de maruz kaldık. Bu eleştirilerin çoğu yazdıklarımızı okumadan imaj yüklemeye çalışıp başarısız olan çok bilmiş meslektaşlarımız tarafından yapıldı. Sitede paylaştığımız aynı imajı kendimiz kullandığımız da hiç bir sorun yaşamazken bazı kullanıcılar ısrarla imajda sorun olduğunu ifade edip durumu karalama kampanyasına çevirmeye de çalışmadı değil. (İmajda sorun olarak ifade ettikleri durumların kaynağını araştırınca çok büyük oranda bu sorunların donanım ve kullanıcı kaynaklı olduğunu gördük.)
Maalesef ücretsiz olarak paylaştığımız İmajları ücret karşılığı okullara yükleyen firmalar konusunda da duyumlar aldık.
Bundan sonra çıkarılacak olan Windows 10 V8 ve V9 imajlar (Hazırlanması muhtemel diğer imajlarda) emeğin karşılığı olamayacak olan bir cüzi bir ücretle paylaşılacak.

Şifreli Windows 10 MK-V8 İmaj ücreti 25₺

Şifresiz Windows 10 MK-V9 İmaj ücreti 30₺

 

Web sitemizde şu an paylaşımda olan imajlar yine ücretsiz şekilde paylaşımda kalmaya devam edecek. Paylaşımda olan bu imajlara herhangi bir güncelleme yapılmayacak. 18 Şubat 2019 tarihi itibariyle ücretsiz imaj paylaşımı tamamen sona ermiştir.

Yeni imajlarda  görünür hiç bir yerde web sitemizin adresi olmayacak. Sadece sistem özelliklerinde Canlı destek yazan bir bölüme bağlantı şeklinde site adresi eklendi. Malum öğretmen değişimlerinde şifreler genelde kayıp oluyor, en azından bu bağlantıyı kullanarak sistem hakkında bilgi edinilmesi sağlanır.

Ücretini ödediğiniz imaj dosyasını indirmeniz için bir kullanıcı yada e posta adresi tanımlaması yapılacak, bu tanımlı kullanıcı ile belirlenen zaman diliminde imajı indirmeniz gerekecek. Belirlenen zaman sonunda tanımlanan kullanıcı devre dışı bırakılıp dosyaya erişimiz kaldırılacak.

Ödemeler Havale yada EFT şeklinde belirlenen hesap numarası üzerinden yapılacak. Ödemenizin hesaba geçmesi ile birlikte aynı gün içinde size tanımlanacak kullanıcı hesabı ile imaj dosyasını indirmeniz sağlanacak.

Bu ücret imajı indirmek isteyen her kişi için geçerlidir. Tahta sayısı önemli değildir.
İmajı ücret karşılığı indiren arkadaşların paylaşmayacağını umut ediyoruz.

Bu Uyugulama ile ilgili merak ettiğiniz soruları yorum yazarak sorarsanız kısa sürede açıklama yaparız. (Sadece Sorulara cevap verilecek eleştiriler görmezden gelinecektir. :) )
Saygılar

Faz1-Faz2 Windows 10 İmajı- MK-V8 (Yönetici Şifreli) Ücretli

Faz1-Faz2 Windows 10 İmajı- MK-V9 (Şifresiz) Ücretli

Yorum Yapmak İçin E-Posta, WordPress.com, Twitter, Facebook ve Google+ Hesaplarınızı Kullanabilirsiniz