İmajlarda Yeni Uygulama (Önemli)

Yaklaşık 2 yıldır tamamen ücretsiz şekilde 1 adet Windows 8.1 ve 2 adet Windows 10 olmak üzere 3 adet Etkileşimli Tahta İmaj hazırlamaya çalıştık.
Bu süreç içinde olumlu dönütler yanında özellikle mail yoluyla bir çok haksız eleştiriye de maruz kaldık. Bu eleştirilerin çoğu yazdıklarımızı okumadan imaj yüklemeye çalışıp başarısız olan çok bilmiş meslektaşlarımız tarafından yapıldı. Sitede paylaştığımız aynı imajı kendimiz kullandığımız da hiç bir sorun yaşamazken bazı kullanıcılar ısrarla imajda sorun olduğunu ifade edip durumu karalama kampanyasına çevirmeye de çalışmadı değil. (İmajda sorun olarak ifade ettikleri durumların kaynağını araştırınca çok büyük oranda bu sorunların donanım ve kullanıcı kaynaklı olduğunu gördük.)
Maalesef ücretsiz olarak paylaştığımız İmajları ücret karşılığı okullara yükleyen firmalar konusunda da duyumlar aldık.
Bundan sonra çıkarılacak olan Windows 10 V8 ve V9 imajlar (Hazırlanması muhtemel diğer imajlarda) emeğin karşılığı olamayacak olan bir cüzi bir ücretle paylaşılacak. (Usb bellek ve kargo fiyatlarını araştırınca gerçek fiyatı öğrenebilirsiniz.)

https://www.hafizoglu.net/magaza/

Web sitemizde şu an paylaşımda olan imajlar yine ücretsiz şekilde paylaşımda kalmaya devam edecek. Paylaşımda olan bu imajlara herhangi bir güncelleme yapılmayacak. 18 Şubat 2019 tarihi itibariyle ücretsiz imaj paylaşımı tamamen sona ermiştir.

Yeni imajlarda  görünür hiç bir yerde web sitemizin adresi olmayacak. Sadece sistem özelliklerinde Canlı destek yazan bir bölüme bağlantı şeklinde site adresi eklendi. Malum öğretmen değişimlerinde şifreler genelde kayıp oluyor, en azından bu bağlantıyı kullanarak sistem hakkında bilgi edinilmesi sağlanır.

Ödemeler Havale yada EFT şeklinde belirlenen hesap numarası üzerinden yapılacak. Ödemenizin hesaba geçmesinin ardından usb belleğiniz kargoya verilecektir.

Bu Uyugulama ile ilgili merak ettiğiniz soruları yorum yazarak sorarsanız kısa sürede açıklama yaparız. (Sadece Sorulara cevap verilecek eleştiriler görmezden gelinecektir. :) )
Saygılar

Ücretli İmajlara aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Faz1-Faz2 Windows 10 İmajı- MK-V8 (Yönetici Şifreli) (Ücretli)

Faz1-Faz2 Windows 10 İmajı- MK-V9 (Şifresiz) (Ücretli)

Ayrıca Kontrol Edin

Hash Check Programı ile Dosya Bütünlüğü Doğrulama

İnternetten indiğimiz özellikle büyük boyutlu dosyaların tam inip inmediği konusunda zaman zaman tereddütler yaşamaktayız. Bu …

Bir yorum

  1. Sizin hazırladığınız imajları kullanıyorum uzun zamandır. Allah razı olsun.

Yorum Yapmak İçin E-Posta, WordPress.com, Twitter, Facebook Hesaplarınızı Kullanabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: