Forum Hafızoğlu

Tam Versiyon: ''REVANİ''
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
~~~~ REVANİ ~~~~

MALZEMELER

'' 2 ÇAY BARDAĞI ŞEKER
'' 2 ÇAY BARDAĞI YOĞURT
''3 YUMURTA
''1 ÇAY BARDAĞI İRMİK
''4 ÇAY BARDAĞI UN
'' 1 PAKET KABARTMA TOZU
'' 1 PAKET VANİLYA

ŞERBETİ İÇİN :

'' 3 SU BARDAĞI ŞEKER
'' 3.5 SU BARDAĞI SU
'' BİRAZ LİMON

YAPILIŞI

ÖNCE ŞEKER VE YUMURTA ÇIRPILIR.SONRA DİĞER MALZEMELER DE EKLENEREK BİR KARIŞIM ELDE EDİLİR.İSTENİRSE İÇİNE FINDIK DA KONABİLİR.YAĞLANMIŞ TEPSİYE KONARAK FIRINA VERİLİR.ŞEKER VE SU DA KAYNATILARAK ŞERBETİ HAZIRLANIR VE SOĞUMAYA BIRAKILIR.FIRINDAN ÇIKARILAN REVANİ DE BİRAZ SOĞUDUKTAN SONRA İKİSİ DE ILIK OLACAK ŞEKİLDE ŞERBETİ ÜZERİNE DÖKÜLÜR.ÜZERİNE HİNDİSTAN CEVİZİ SERPİLEBİLİR.

AFİYET OLSUN.

'' RESİM DE EKLEYECEKTİM AMA BECEREMEDİM [Resim: 9.gif] ''
revaniyi de çok severim canım çekti biri bana yapıp gönderemz mi[Resim: 5.gif]
Seda tşkrler resim olmasada olur kendisini getir yeter [Resim: 4.gif]
YA GÖNDEREBİLSEM DE GÖNDERSEM KEŞKE.YAPMASINI SEVDİĞİM GİBİ İKRAM ETMEYİ DE SEVERİM.
ben geleyim[Resim: 24.gif] illa yiyecem o revaniyi
Krizantem demiş ki:revaniyi de çok severim canım çekti biri bana yapıp gönderemz mi[Resim: 5.gif]
Seda tşkrler resim olmasada olur kendisini getir yeter [Resim: 4.gif]

Bensiz mi yiyeceksiniz...
Bensiz yerseniz bogazınızda kalır söylemedi demeyin...Ranting2
OOO BİZ O REVANİYİ KRİZANTEMLE YİYELİ ÇOK OLDU.YETİŞEMEDİNİZ.NEYSE BİDAHAKİ SEFERE Smiley (28)
valla boğazımızdan çok güzel geçti canım başka sefere[Resim: 4.gif]
iyi bakalım. öyle olsun hayatım sen bensiz ye zaten şiştin yiye yiyeSmiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18):Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18):Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18):Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)Smiley (18)
Smiley (5)Smiley (5)de get ya ben çok zayıfım bi defaSmiley (15)2:
tabi tabi her kadın (bayan) çok zayıf olduğunu düşünür rejim yaparkende hep formlarını korumaya çalıştıklarını söylerler zayıflamaya çalışıyoruz demezler hayatım
Sayfa: 1 2