Forum Hafızoğlu

Tam Versiyon: Bir Süreliğine veda
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Selamün aleyküm arkadaşlar....

Kpss sınavının yaklaşaması dolayısıyla artık sınava yogunlaşmam gerekiyor ve bu sebeple huzurforumu Önce Allah'a sonrada sizlere emanet ediyorum...

Bir sıkıntınız derdiniz oldugunda tüm yönetici arkadaşlar sizlere seve seve yardımcı olacaklardır...
arada bi ugrayıp sizleri ziyaret edecegim yine.....

bir süreliğine bana müsade....

Kpss ye iyi çalışabilmem için hepinizden dua bekliyorum...

Kendimi Kpssye hazır hissetriğim andan itibaren tekrar en güzel paylaşımlarla aranızda olmaya devam edecegim....

Hepiniz Allah"a Emanet olun kendinize ve Huzurforumunuza iyi bakın...

{EDITOR=<DIV>Allah yardımcın olsun inşaallah&nbsp; dualarımız&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;sizlerle.</DIV>EDITOR}
{EDITOR=<DIV>Allah yardımsın oldun mahmut abi </DIV>EDITOR}
{EDITOR=<DIV>s.a usta ALLAH&nbsp; yar ve yardımcın olsun inşALLAH herşey gönlünce olur saygı ve sevgilerimle güzel kardeşim .</DIV>EDITOR}
{EDITOR=<DIV>alemdar abi Allah yardımcın olsun.İnşallah en güzel şekilde kpss sınavına çalışırsın.dualarımız sınava girecek tüm kardeşlerimizle.herşey gönlünüzce olsun inşallah.iyi çalışmalar.şimdiden başarılar.</DIV>EDITOR}
{EDITOR=<DIV><STRONG>Başarılar dilerim arkadaşım ALLAH zihin açıklıgı versin inşallah kazanırsın sınavı kendıne dıkkat et ..</STRONG></DIV>EDITOR}
Sana başarılar diliyorum; inşallah beklentilerini karşılayabilecek hedefe ulaşır, hayat mücadelesinde bir adım öne geçersin…..
Yüce ALLAH yar ve yarımcın olsun.....ALLAH hakkında hayırlı olanı gönlünde razı eylesin,gönlünde razı olanı hakkında hayırlı eylesin inşALLAH.....
ilayda demiş ki:Yüce ALLAH yar ve yarımcın olsun.....ALLAH hakkında hayırlı olanı gönlünde razı eylesin,gönlünde razı olanı hakkında hayırlı eylesin inşALLAH.....

Allah razı olsun