Forum Hafızoğlu

Tam Versiyon: ESSELAMUNALEYKÜM VE RAHMETULLAH
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
ESSELAMUNALEYKÜM VE RAHMETULLAHİ VE BERAKATUHU...İLK ÖNCE SÖZLERİME BAŞLAMADAN SİZLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM...ALLAHU ZÜ'L-CELAL EBEDEB VE DAİMEN RAZI OLSUN.HAMD OLSUN BURDAYIM İNŞAALLAH HEP BERABER KURTULUŞA VESİLE OLACAK İŞLERE ALLAHU TEALA HEPİMİZE NASİP EYLESİN....Kısaca kendimi tanıtayım: ismim mehmed keskioğlu giresun ilçesi alucrada oturuyorum açıköğretim okuyorum 19 yaşındayım...Sözlerimi bir duayla bitiriyorum

YA RABBİ! ..SANA en yakın olduğumuz zamanda .. en güzel yılda.. en güzel mevsimde... en güzel ayda.. en güzel günde.. en güzel anda .. SANA en yakın olduğumuz zamanda.. en güzel amelimizde.. en güzel elbisemizle... en güzel yaşımızda.. en doğru duruşumuzla.. en samimi halimizle... SANA en güzel kullukta bulunduğumuz zamanda... dünyayı sevmeye başladığımız anda... nefsimize uymadan ... yanına al YA RABB!... yanına al RA RABB!... yanına al YA RABB!... bizi bize.. bizi nefsimizin eline bırakmadan yanına al YA RABB'İ!

YA ERHAMERRAHİMİN,YA ERHAMERRAHİM YA ERHAMERRAHİMİN...ŞU ANDA HASTA OLAN KULLARINA ACİL ŞİFALAR İHSAN EYLE...AHİRETE İRTİHAL EDENLERE RAHMET EYLE...VE BİZ ACZ VE FAKR KULLARINIDA MERHAMET EYLE BİZLERİ EFENDİLER EFENDİSİ'(SALLALLAHU TEALA ALEYHİ VE SELLEM)'NİN ŞEFAAT-İ KÜBRASINA NAİL EYLE...BURADAKİ SAYGI DEĞER ABİLERİME VE SEVGİLİ ABLALARIMA KARDEŞLERİME RABB'İM GÖNÜLLERİNDE HER NE ARZU EDİYORLARSA ONLARI NASİP EYLE...VE SÖZLERİME SON VERMEDEN

YAŞAM DÜSTURUMUZ;

RIZA-İ İLAHİ İÇİN ANLAMAK, ANLATMAK;

RIZA-İ İLAHİ İÇİN YAŞAMAK, YAŞATMAK;

RIZA-İ İLAHİ İÇİN SEVMEK, SEVDİRMEK;

RIZA-İ İLAHİ İÇİN ÖĞRENMEK, ÖĞRETMEK

VE

RIZA-İ İLAHİ İÇİN PAYLAŞMAK...

RABBİM İZİN VERİRSE BUNDAN SONRA BU SAYFADA, BU ADRESTE

EN GÜZEL KİŞİLERLE, EN HALİS NİYETLERLE, EN FAYDALI BİRLİKTELİKLERİ

PAYLAŞMAYA ÇALIŞACAĞIM (İNŞAALLAH)
SELAM VE DUAYLA
Amin.Aleyküm selam ve Rahmetullah.anaaa ne güzel hoş geldin kardeş,şimdiden kanım kaynadı.dualar içinde Allah razı olsun.bidefa dedin güzel paylşımlarda buluncğnı ,bak unutma kardeş bekliyorz Smiley (18) hadi şimdilik selmalet kardeşim
hoşgeldin sefalar getirdin kardeş.. ne güzel bir geliş buSmiley (18) Allah razi olsun..
Ahit ablamın dediklerini aynen bende diyorum..

uzun bir cvp yazmak isterdim ama şimdi bayram namazı başlayacak geç kelıyorum namazdan sonrada Allah"ın izniyle yaklaşık 70 tane Hayvan kescegiz...

Bu arada Hemşeri sayılırız Ordu/fatsaSmiley (18)
Allah"a emanet olun.. kazasız bayramlar
Esselamü Aleyküm Verahmatullahi