Forum Hafızoğlu

Tam Versiyon: TÜM ÜYELERİN DİKKATİNE
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM BURASI MSN SİTESİ DEĞİL LÜTFEN KONULARDA YADA SİTEDE YORUM YAZDIĞINIZ BÖLÜMLERDE MSN ADRESİ VERMEYİNİZ İSTEMEYENİZ. MSN DEN GÖRÜŞMEK İSTEDİĞİNİZ BİRİLERİ OLURSA ÖZELDEN MSN ADRESİNİZİ İSTERSİNİZ ZATEN VERMEK İSTEYEN KİŞİ VERİR BAZI ARKADAŞLARIN MSN ADRESLERNİ YAZARKEN ART NİYETLİ OLMADIKLARINI DÜŞÜNÜYORUM AMA BENCE BU SİTEDE MSN VERİLMESİ PEK ŞIK DURMUYO LÜTFEN NE OLUR YAPMAYIN BUNU
zorlusevdam sozun bana ıse ben yardımcı amaclı yazdım eger yok ıllada ole olmaz dersen nıkımı sıler gıderım
SELO OLUM SEN VARYA ARIYORUM SENİ İŞYERİNDEMİSİN
ara ara noldu gene
ARADIM AMA TELEFON ÇALIYO DEDİN KISA KESTİN GEBZEYE GELMEYEYİM SELO AKLINI ALIRIM SENİN
gel olum gel beraber gıderız aksamları 2 saat yolcekmesı koyuyo yalnız basına hıc yokdan ıkı cıoft laf ederız
BEN TUZLADA İDİM BİRAZ ÖNCE GELDİM
lan olum keske tuzlada oldugunusoleseydın valla aldırırdım ben senı aassdan aksam beraber gıderdık belkı ordan kadıkoye gecerdık olum ne adamsın ya
Smiley (18)
msn yazmak isteyen arkadaşlar aşagodaki linke tıklasın orda msn yazan yere msn adreslerini yazsınlar lazım olanlarda profiline tıklar prdan bakar kolayca uşlaşır...

sanırım msn verilmesi sorun olacak gibi bundan sonra yaygara kısmına adminlerin dışında hiçbir kimse web adresi msn adresi vb. hiçbirşey eklemeyi versinler aksi taktirde yayga kısmını kapatmak zorunda kalırım

msn yazmak isteyenler tıklasın
http://www.huzurforum.com/frm/usercp.php?action=profile
Sayfa: 1 2