Forum Hafızoğlu

Tam Versiyon: Vakit Tamam TERK EDİYORUM ARTIK
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3
Vakit tamam arkadaşlar artık ayrılık vakti siteden ayrılıyorum biraz üzülerek biraz isteyerek ayrılıyorum.Ayrılmamda birkaç neden var kendimi artık bu sitenin bir parçası hissetmemem gibi(bu siteye sırf bir parçası olurum diye girmiştim ve zamanında oldugumuda zannediyom)birde sitenin giderek degişmesi büyümesi gibi...Neyse uzun lafın kısakı sitede sizlere başarılar diliyorum kendinize iyi bakın....

Alemdar sendende ricam siteden üyeligimi silmen ocean diye bir üye olmasın...
Belki ilerde tekrar karşılaşırız...Daha ne oceanlar gelir bu siteye...inşallah sitede iyi işler yapmışımdır arkamdan iyi laf edin haaSmiley
Allaha emanet olun byeeeeee.
kardeş karar senin ama yine de inş. bu siteye küserek veya kırılarak ayrılmıyorsundur
Allah senin yar ve yardımcın olsun
Emr-i Maruf demiş ki:kardeş karar senin ama yine de inş. bu siteye küserek veya kırılarak ayrılmıyorsundur
Allah senin yar ve yardımcın olsun
sağol kardeş teşekkürler...
benimle özelden görüşmeden bir yere gitmek yok sakın ha öyle birey yapayım deme.. dur bakayım ne oldu da nere gidiyorsun..

üyeliğinide silmem haberin ola.. varsa bir sorun beraberce çözecegiz gitmek yokSmiley (9)
NE DEMEK BU ŞİMDİ BİRİSİ BİŞEY Mİ DEDİDE GİDİYORSUN BU NE ANLAMA GELİYOR ANLAMADIM GİDİŞ SEBEBİNİ YA YÖNETİCİYE BİLDİR BU GİDİŞ KEYFİ Bİ GİDİŞSE BURDAKİLERİ ÖNEMSEMEDİĞİN MANASINA GELİR BU KONU AÇMADAN DA SESSİZCE GİDEBİLİRSİN KARDEŞ. BİZİM LUKATIMIZDA KARDEŞ DEDİKLERİMİZİ TERKETMEK YAZMIYOR....
Askere mi gidiyon yaff hayırdır, sen bu sitenin demirbaşısın sen gitsen bile izin kalır ve sende kolay kolay buradan ayrılamazsın Smiley (28)

kararından vazgeçeceğine eminim onun için hoşçakal demeyeceğim.

görüşmek dileğiyle heheheSmiley (28)
sağolun arkadaşlar...
Alemdar seninle konuşuruz konuşmadan gitmek yok...
ya ocean nereye gidiyosun.bak gitme sana tükanını geri verecemSmileyhadi ama bunca kişiyi kırma sen gidersen kim benle uğraşıp cadı diycek dimi amaSmiley
nadide demiş ki:ya ocean nereye gidiyosun.bak gitme sana tükanını geri verecemSmileyhadi ama bunca kişiyi kırma sen gidersen kim benle uğraşıp cadı diycek dimi amaSmiley

sözmü veriyonmu tükanıSmiley
Halledecez sorunu cadı alemdarla bi görüşüyüm
tabi söz ayıp ettin.Smileygitmezsen verecemSmileytamam mı anlaştık mıSmiley
Sayfa: 1 2 3